kim jesteśmy?

Artyści pełni pasji , całkowicie oddani sztuce tatuażu

O nas

W studio Slayer Tattoo pracuje 9 artystów, każdy specjalizuje się w innej stylistyce. Zapraszamy do kontaktu przez mail lub FB – wtedy pomożemy dobrać najlepszego artystę dla danego zamówienia. Wykonujemy indywidualne projekty autorskie oraz katalogowe. Nie kopiujemy czyichś tatuaży ale możemy przygotować własny projekt w oparciu o inspirację z innej pracy.

 

Galeria

Artyści

artysta

Daniel

Preferuje prace realistyczne, surrealistyczne i ekspresyjne w kolorze oraz szarościach. Artysta plastyk z wykształcenia; liceum plastyczne oraz studia na wydziale artystycznym. Tatuażem zajmuje się od 2006 r.

artysta

Hubert

Hej, działam pod pseudonimem „Hermes” nieco poważniej, lub jak kto woli “Hubertini”. Zajmuje się tatuażem od 2015 roku. Specjalizuje się w tatuażach kolorowych, black and grey, surrealizm, dot-work, sketch tattoo, free hand tattoo. Lubię wyzwania i duże kompozycje. Najlepiej czuję się gdy mam wolną rękę w podejmowaniu decyzji podczas projektowania. Zawsze zależy mi na satysfakcji klienta. Poza tatuażem zajmuje się grafiką komputerową, malarstwem, rysunkiem, czasami meblarstwem.

338444736_643330770860498_5312417092408603667_n
artysta

Anton

Tatuuje głównie w realizmie i jego pochodnych. Pracuje w klasycznych szarościach oraz w kolorze.

artysta

Milan

Wszechstronny artysta chętnie podejmujący się różnych stylów tatuowania, z przewagą prac czarno szarych .

artysta

Mi Ki

Specjalizuje się w stylu: blackwork / dotwork / geometry / sacred / noir.

Priorytetem są dla niego autorskie prace i indywidualna realizacja pomysłów.

artysta

Max

Artysta preferuje prace w klimatach old/new school oraz motywy graficzne z wyraźną kreską.

artysta

Alex

Tatuuje w szeroko rozumianym realizmie i jego pochodnych.

artysta

Bettie

Z wykształcenia projektant graficzny, z zamiłowania ilustrator i artysta spełniający się w wielu dziedzinach. Tatuażem zajmuję się od czerwca 2018, cały czas doskonaląc swój warsztat. Najlepiej odnajduję się w realizmie, ale podejmuję się prac w każdym stylu, ciągle szukając własnej drogi. W życiu kieruję się zasadą Yody: “Rób albo nie rób. Nie ma próbowania”.

image_50405121
artysta

Edyta

Preferuje prace realistyczne oraz jego pochodne, szczególnie mikrorealistyczne. Wszelkie delikatne motywy również mile widziane. Pracuje w technice graywash.

Umów wizytę